Zaloguj się, a jeśli jeszcze nie masz
swojego konta to się zarejestruj.

Giant Bicycles
SKLEP ROWEROWY
ZOSTAŁ PRZENIESIONY
SOSNOWIEC
WOJSKA POLSKIEGO 4
( PIERWSZY BUDYNEK ZA KOŚCIOŁEM NA NIWCE )
TEL 517 620 742
www.rowerynaniwce.pl 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w nowej lokalizacji. Nowy salon 400m2. Jak zwykle duży wybór i dobre ceny. Do zobaczenia.

Regulamin
1. Zamówienia składane w sklepie realizuje Centrala PHU Radster 41-208 Sosnowiec, ul. Orląt Lwowskich 91
2. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym są wartościami brutto i zawierają podatek VAT.
3. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych w tym zwłaszcza numeru telefonu.
4. Przyjęcie zamówienia do realizacji może wymagać potwierdzenia telefonicznego przez sprzedawcę.
5. Złożenie zamówienia oznacza akceptację przez Klienta postanowień niniejszego regulaminu jak i warunków dostawy
6. Klienci, którzy podadzą adres e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
7. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient zostanie poinformowany o związanym z tym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia.
8. Do każdej przesyłki dołączona będzie faktura VAT oraz wymagane przepisami instrukcje i certyfikaty.
9. Należności za zamówione towary regulowane są przy odbiorze - pobranie lub w formie przedpłaty przelewem.
10. Należność w formie przedpłaty należy uregulować przelewem na konto

.
11. Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia (wyświetlany po jego złożeniu) i dopisać hasło: Sklep
12. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji po weryfikacji odbiorcy lub w przypadku przedpłaty w momencie wpływu środków na konto
13. Zamówione towary są wysyłane jeszcze tego samego dnia od momentu potwierdzenia zamówienia lub daty wpływu zapłaty na konto (w przypadku przedpłaty) i są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej .
14. Chwilą wykonania zawartej w tej formie umowy sprzedaży przez sklep internetowy jest dzień odbioru przesyłki od kuriera.
15. W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. Zgodnie z ustawą możliwości zwrotu nie podlegają rozpakowane produkty, podlegające ochronie praw autorskich takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką itp. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy odesłać na własny koszt na adres Centrali. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i dokonuje zwrotu pieniędzy na konto klienta.
16. Klient obowiązany jest w każdym przypadku do wykonania aktów staranności związanych z odbiorem towarów, pod rygorem utraty wszelkich roszczeń.
17. Oferta ważna tylko na terenie Polski.
18. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego.
19. Więcej szczegółowych informacji o firmie znajdziesz na firmowej stronie www.giantsosnowiec.pl lub pod numerem telefonu ( 032 ) 2694528


Autoryzowany salon dealer Giant Polska

projekt i wykonanie OSI Go3.pl © 2005